ZDJĘCIA Z PLAŻY W GDAŃSKU

W Gdańsku, latem trudno znaleźć miejsce gdzie można robić zdjęcia na plaży, gdzie widok zachodzącego słońca na tle morza zapiera dech w piersiach, a do tego bez turystów. W Trójmieście jest dużo fotografów, którzy szukają takiej oazy, a tak na prawdę takie miejsce zna zaledwie garstka osób,  a gdzie – to mam nadzieję, że sami wywnioskujecie z poniższego reportażu – Gdańsk, Gdynia, a może Sopot – gdzie tak naprawdę można zrobić zdjęcia na plaży?

SESJA NA PLAŻY –  O ZACHODZIE SŁOŃCA

… właśnie tam zabrałem Beatę i Pawła. „Fala” porozumienia, którą odnaleźliśmy w dniu ślubu już na samym starcie, sprawiła, że chciałem pokazać im to tajemnicze miejsce. Wiedziałem od razu, że uczucie tych dwoje zakochanych znajdzie tam swoje odbicie. Tak jak TA plaża istnieje bez „ludzkości”, tak jak ich miłość nie potrzebuje świata, aby rozkwitać. Dowodem tego są poniższe ujęcia, które pokazują jak maksymalnie można wykorzystać zalety plaży o tzw. „złotej godzinie” zachodzącego słońca.

Ojjjj, jak uwielbiam takie spacery!!!

MAŁY PORADNIK NA ZDJĘCIA NA PLAŻY

Niżej znajdziecie mały poradnik co warto zabrać ze sobą, gdy w głowie świta Wam zdjęcie na plaży, gdzie nie zawsze to musi być sesja dla dwojga zakochanych, ale też i dla rodziny, albo sesji ślubnej na plaży, a nawet sesji narzeczeńskiej.

  1. Najważniejsze jest to, aby zabrać ze sobą dobre humory 😉
  2. Nie zapomnijcie o dodatkowych ciuszkach, tak na wszelki wypadek, jakbyście weszli do wody, albo gdy zastanie Was deszcz
  3. Dla mnie, jako fotografa z Gdańska, nieodłącznym atutem sesji na plaży jest słońce, a dokładnie zachód, albo wschód, ponieważ to takie warunki sprawiają, że dzieje się magia, Wasze uczucia wchodzą na wyższy poziom.
  4. Ognisko, jeśli zdarzy się tak, że Wasz plan nie wypali i słońce schowa się za chmurami, a zachód słońca odejdzie w zapomnienie, to warto rozpalić ognisko – gdyż to ono rozpali Wasze uczucia.
  5. Zabierzcie ze sobą głośnik i włączcie swój ulubiony kawałek, bo to właśnie takie detale wzbogacają sesję fotograficzna.

…a kadry same się już ułożą z sesji na plaży.

SESJA FOTOGRAFICZNA NA PLAŻY

Wystarczy tego wymądrzania się, teraz pora na wizualną historię po plaży, gdzie fotografie same Wam opowiedzą jak można “chyba” trafnie oddać charakter TEJ pary – enjoy!!!

ZDJĘCIA Z PLAŻY

Jeśli szukacie nas na instagramie, to niżej znajdziecie odnośnie do zdjęcia z plaży – gdzie owa para odnalazła swoja drugą miłość i to wcale nie jest zamiłowanie do plaży nudystów, tylko do miejsca tak jak wspomniałem wcześnie, gdzie jest to prawie bezludne miejsce, gdzie taka sesja na plaży – to tzw święty Graal wśród miejsc do odwiedzenia.

Fotograf ślubny Gdynia i Gdańsk – wyjątkowa fotografia ślubna Trójmiasto

Jeśli chcecie się upewnić, że jesteśmy właściwym wyborem, spotkajmy się. Przybliżymy tajniki naszej pracy, porozmawiamy o Waszych wymarzonych aranżacjach i podsuniemy inspiracje. To będzie miło spędzony czas.

Napisz do nas

In Re Fotografia Piotr Dering, ul. Armii Krajowej 17a/26, 83-330 Żukowo, NIP: 5891810104

Email

inrestudio@gmail.com

Telefon

518 846 498
513 181 157

Fotograf Ślubny Gdańsk

Made with ♥️ by

Privacy Preference Center