WŁOSKI ŚLUB I WESELE

28 czerwca to jeden z dni, które zapamiętam na zawsze. Wszystko to za sprawą polsko-włoskiego wesela Marii i Christiana. Pomysł na włoski ślub i wesele powstał w późniejszej fazie, ponieważ ceremonia miała się odbyć w Polsce w Bydgoszczy. Moi zakochani wspólnie wpadli jednak na genialny pomysł, to znaczy, zmienić plany i zorganizować  projekt – Włoski Ślub i Wesele. Postanowili zaprosić gości w strony rodzinne Christiana, na Sycylię a dokładnie do słonecznego Palermo. Wcale się nie dziwie czemu ludzie z całego świata obierają właśnie ten kierunek na realizację wesela marzeń. Sycylia to kwintesencja południa Włoch, miejsce niesamowite, wspaniałe widoki, wybrzeże, mnóstwo pysznego jedzenia i historii, ale do rzeczy… Wpierw, zrobiliśmy szybką “sesję narzeczeńską” nad samiutkim morzem, o tym możecie przeczytać w poprzednim poście TUTAJ. A następny dzień działa się magia, wielki dzień, wyczekiwany przez wszystkich.

WESELE NA SYCYLII

Przygotowania Christiana odbyły się w jego domu rodzinnym z najbliższymi. Maria natomiast przygotowywała się już poza miastem, w urokliwym miejscu z pięknym ogrodem. Sama ceremonia zaślubin odbyła się w The Santuario di Santa Rosalia – Sanktuarium Św. Rozalii. Mistyczne miejsce, świątynia w skale, położona prawie na szczycie góry Monte Pellegrino. Po ślubie, udaliśmy się na sam szczyt góry, gdzie czekały na nas sycylijskie przysmaki i chłodne piwo. Wesele odbyło się pod gołym niebem w  Sea Club w Terrasini. Był romantyczny zachód słońca, podczas, którego para młoda dopłynęła łódką na miejsce uroczystości. Zabawa trwała do białego rana. Impreza nie skończyła się dla mnie zbyt pomyślnie. W momencie kiedy odkładałem aparat do torby, zwichnąłem sobie kostkę u stopy. Powiem tyle – powrót do domu nie był łatwy i przyjemny ?.

ŚLUB I WESELE ZA GRANICĄ

Zagraniczne wesela mają do siebie to, że często goście “biorą” kilka dni wolnego i zabierają rodziny na krótki wypoczynek, więc bez problemu można poczuć luźną atmosferę. Oprócz wspomnianej atmosfery i jedzenia, muszę przyznać, że dzień Marii i Christiana był jednym z bardziej uczuciowych ślubów, który miałem okazję fotografować. Wciąż pamiętam mnóstwo zdarzeń i “obrazków”. Czułem się bardzo wyróżniony móc poznać rodziny i przyjaciół pary młodej. To była ogromna przyjemność być koło nich i towarzyszyć w tym niesamowitym dniu. Grazie.

Suknia – Anna Kara Secret
Garnitur – Lavard
Wesele: Sea Club
Fotograf ślubny Gdynia i Gdańsk – wyjątkowa fotografia ślubna Trójmiasto

Jeśli chcecie się upewnić, że jesteśmy właściwym wyborem, spotkajmy się. Przybliżymy tajniki naszej pracy, porozmawiamy o Waszych wymarzonych aranżacjach i podsuniemy inspiracje. To będzie miło spędzony czas.

Napisz do nas

In Re Fotografia Piotr Dering, ul. Armii Krajowej 17a/26, 83-330 Żukowo, NIP: 5891810104

Email

inrestudio@gmail.com

Telefon

518 846 498
513 181 157

Privacy Preference Center