REPORTAŻ ŚLUBNY W STYLU RUSTYKALNYM

Kolejna przygoda, którą zdecydowałem się Wam pokazać to opowieść Ali i Szymka. Ludzi oryginalnych i luźnych, a co warto podkreślić – zawsze uśmiechniętych. Zaczęliśmy standardowo od przygotowań pana młodego, które odbyły się w mieszkaniu  jego znajomego, w Gdańsku. Dziarska grupa dżentelmenów, która towarzyszyła Szymkowi, sprawiła iż poczułem na samym starcie wszechobecny luz (pomimo tego, że kilka minut wcześniej spadł mi obiektyw na klatce schodowej !! ). Pomyślałem sobie w tamtej chwili, “a może tak będzie wyglądał cały dzień ? ” i na moje szczęście – nie myliłem się, tamtej soboty czułem się jakbym wygrał na loterii! Natomiast Alicji towarzyszyła przyjaciółka, która pilnowała wszystkiego tego dnia, począwszy od zakładania sukni i dodatków aż po sam koniec zabawy weselnej.

ŚLUB W SOPOCIE

Ceremonia ślubna odbyła się w kościele pod wezwaniem Ducha Świętego w Sopocie. I tu znów, szczęście mnie nie opuszczało. Zostałem obdarowany pięknym światełkiem, które wpadało przez małe okienka i witraże wprost na twarze gości siedzących w ławkach. Zobaczycie tutaj prawdziwą miłość podczas składania przysięgi małżeńskiej, dzieci bawiące się ze starszymi czy kobietę karmiącą piersią.

WESELE – GDAŃSK, KALINÓWKA

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się gdzie w Gdańsku, całkiem nieopodal centrum, można zorganizować wesele w zacisznym miejscu, które obfituje w zieleń a budynki nie zasłaniają letnich promieni słońca, to właśnie podsuwam Wam na tacy pomysł – Gdańska Kalinówka . Klimat rustykalny świetnie wpasował się w otoczenie, słodki bufet i obfita liczba detali sprawiała wrażenie, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Nie tylko dzieci świetnie bawiły się w ogrodzie, ale i większa liczba gości spędzała tam czas na rozmowy i wygłupy z parą młodą. Świetna muzyka i na zakończenie drinki przy ognisku – to wszystko poniżej, zapraszam.

ALA I SZYMEK W KALINÓWCE

 

Fotograf ślubny Gdynia i Gdańsk – wyjątkowa fotografia ślubna Trójmiasto

Jeśli chcecie się upewnić, że jesteśmy właściwym wyborem, spotkajmy się. Przybliżymy tajniki naszej pracy, porozmawiamy o Waszych wymarzonych aranżacjach i podsuniemy inspiracje. To będzie miło spędzony czas.

Napisz do nas

In Re Fotografia Piotr Dering, ul. Armii Krajowej 17a/26, 83-330 Żukowo, NIP: 5891810104

Email

inrestudio@gmail.com

Telefon

518 846 498
513 181 157

Privacy Preference Center