ELEGANCKIE WESELE – CEGIELNIA RZUCEWO

Historia pary, którą chce Wam przedstawić, wydarzyła się na początku słonecznego sierpnia na pomorzu. Monikę i Sebastiana poznałem rok wcześniej na weselu siostry Moniki. Tamtego dnia, na koniec zabawy obydwoje powiedzieli mi na ucho, że w niedalekiej przyszłości sami biorą ślub w Cegielnia Rzucewo  i chcieliby, żebym to właśnie ja został ich fotografem! To była świetna wiadomość. Już w tamtej chwili spodziewałem się, że będzie wyjątkowo, no i miałem rację. Obiekt o którym mowa, został wybudowany na przełomie XVIII wieku i został przearanżowany na salę balową, jego umiejscowienie w otoczeniu niezwykłej przyrody i dostępu do morza powoduje, że Cegielnia w Rzucewie zawsze wywołuje we mnie ciepłe emocje. To miejsce sprawdza się nie tylko na klimatyczne wesele ale także na ślub w plenerze ze spektakularnym widokiem na morze. Uwierzcie mi lub nie, ale kadry “robią się tam same”.

ŚLUB PLENEROWY – CEGIELNIA RZUCEWO

Przygotowania pary młodej odbyły się w hotelu River Style nieopodal miejsca ślubu- czyli Cegielni Rzucewo i wesela czyli Zatoki Puckiej. Ze względu na przyjemną pogodę, sporą część zdjęć wykonaliśmy na zewnątrz, łącznie z Moniką w asyście jej siedmiu wspaniałych druhen. Potem to było już tylko tak jak lubię, czyli na spokojnie i bez liczenia czasu. Nie mogłem wyobrazić sobie piękniejszego scenariusza, ślub plenerowy z widokiem na morze, w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Pani Młoda prowadzona przez ojca, w tle dobiegająca muzyka, no i sama przysięga nowożeńców, wow.  Muszę się przyznać, że podczas przysięgi, w wizjerze aparatu pojawiła się łza a resztę mojego ciała ogarnęło wszechobecne ciepło. Dobrane kolorystycznie stroje i detale, typu suknie, bukiety, muszki a nawet skarpetki, spowodowały, że jasny róż był wszechobecny tego dnia. Były przemówienia, masa wzruszeń, śmiesznych anegdot oraz podziękowań. Monika z Sebastianem przystawali na każdą moją propozycję, dlatego też, udało nam się wycisnąć do maksimum z tego dnia – wykonując mini sesję na zewnątrz, przed zachodem i po zmroku. Oczywiście oprócz tańców i wygłupów na parkiecie, każdy znalazł czas na rozmowy na tarasie, czy też na cygaro w męskim gronie. Zapomniałbym dodać, że spora ilość tych pięknych obrazków poniżej,  to zasługa niezastąpionej wedding planerki  – Event by Ev .

Moniko i Sebastianie, dziękuje Wam za wybranie nas “in re fotografia ślubna” by móc sfotografować tak wspaniałe wydarzenie jakim był Wasz najważniejszy dzień w życiu !

CEGIELNIA RZUCEWO – ŚLUB I WESEL

Jak już dotrwaliście do końca wpisu Cegielnia Rzucewo, to poproszę Was o wstawienie, napisaniu kilku zdań, co sądzicie o tej sali? Czy Waszym zdaniem warto wykonać tam zaślubiny, a tym bardziej zaprosić nas do chwil, które będą towarzyszyć Wam w tym dniu, np. ślub plenerowy? Jeśli chcecie być z nami na bieżąco, to zapraszam na nasz instagram, czy też fb…a niżej jedno z ujęć na insta.

Fotograf ślubny Gdynia i Gdańsk – wyjątkowa fotografia ślubna Trójmiasto

Jeśli chcecie się upewnić, że jesteśmy właściwym wyborem, spotkajmy się. Przybliżymy tajniki naszej pracy, porozmawiamy o Waszych wymarzonych aranżacjach i podsuniemy inspiracje. To będzie miło spędzony czas.

Napisz do nas

In Re Fotografia Piotr Dering, ul. Armii Krajowej 17a/26, 83-330 Żukowo, NIP: 5891810104

Email

inrestudio@gmail.com

Telefon

518 846 498
513 181 157

Privacy Preference Center