SESJA W LESIE

Sesja w lesie o zachodzie, to chyba prawie każdy, jak usłyszy te słowa, doznaje miłych i zarazem ciepłych odczuć. Ale sam zachód słońca, bez dwojga zakochanych jest jedynie ładnym widokiem, ujęciem z pocztówki. Przekonałem się o tym, kiedy przed moim obiektywem stanęli Jola i Patryk. Dzięki ich wzajemnej miłości, taki obrazek staje się czymś więcej, tzw. fotografią oprawioną w uczucia.

ZDJĘCIA W NATURZE

Tych dwoje zakochanych w sobie osób, postanowiłem zaprosić do mojego świata, miejsca w którym mieszkam, w Tuchomiu. Przespacerowaliśmy się lasem, którego ścieżka wije się, aż po wysunięty brzeg w głąb jeziora. Właśnie tam rozpaliliśmy ognisko w lesie, a w tle rysował się zachód słońca. Patrząc na ich uczucia przez pryzmat aparatu, starałem się uwiecznić charakter ich miłości, Patryka grającego na gitarze i Joli, która z wdziękiem zmieniała zwykły spacer w wir szaleństw– właśnie tak powinna wyglądać sesja w lesie

SESJA FOTOGRAFICZNA W LESIE

Kiedy tak zwariowana para tańczy przed obiektywem, kadry same się układają. Ale trzeba uważać, ponieważ, aby sesja romantyczna taką się stała, nie można za bardzo “powariować” , ale też nie zdusić pary w sobie. Dać im wolność i przestrzeń, nie wymagać czegokolwiek, a bacznie obserwować, jak ich ręce splatają się, a usta…ahh za duży tych smaczków Wam zdradzam…no dobra, na resztę wrażeń zapraszam do reportażu fotograficznego…a jeszcze jedno…

PŁONIE OGNIESKO W LESIE

Chyba każdy zna tę piosenkę, ale wiecie jak ważne jest, aby zachować ostrożność – przed pożarem! Dla mnie, chłopaka ze wsi – ogniska w lesie, to prawie codzienność, ponieważ wychowałem się na takich zabawach – oczywiście z podejściem skauta, a jeśli rozpalimy ogień, gdzie nad nim nie będzie sklepień drzew i będzie to przy brzegu jeziora, to już kilka warunków bezpieczeństwa macie zachowane. Aby zobaczyć jak romantyczny efekt daje takie ognisko w lesie – zapraszam prawie na sam koniec wizualnej historii, ale nie pomijajcie początku, ponieważ, to on wprowadzi Was w nastrój, także zapraszam do oglądania.

SESJA W LESIE 1
zdjęcia w lesie
sesja w lesie
sesja w lesie
SESJA W LESIE 2
sesja w lesie
sesja w lesie
sesja w lesie
zdjęcia w lesie
sesja w lesie
SESJA W LESIE 3
SESJA W LESIE 4
sesja w lesie
SESJA W LESIE 5
SESJA W LESIE 6
SESJA W LESIE 7
SESJA W LESIE 8
sesja w lesie
sesja w lesie
SESJA W LESIE 9
SESJA W LESIE 10
SESJA W LESIE 11
sesja w lesie
SESJA W LESIE 12
sesja w lesie
SESJA W LESIE 13
SESJA W LESIE 14
SESJA W LESIE 15
SESJA W LESIE 16
SESJA W LESIE 17
rośliny w lesie
zdjęcia w lesie
SESJA W LESIE 18
sesja w lesie
SESJA W LESIE 19
SESJA W LESIE 20
SESJA W LESIE 21
SESJA W LESIE 22
sesja w lesie
sesja w lesie
sesja w lesie
SESJA W LESIE 24

OGNISKO W LESIE

…i przyszedł czas na rozpalanie ogniska w lesie, wracając do powyższych opisanych przeze mnie ostrzeżeń rozpalania ogniska, to jest jeszcze kilka, bardzo istotnych faktów. Mianowicie; zabierzcie ze sobą przyjaciół, bo to oni wzbogacają taki klimat. Nie zapomnijcie o kiełbaskach – bo nic tak dobrze nie smakuje jak świeżo usmażona kiełbaska z ogniska w lesie, a do tego oczywiście kilka słabszych procentów, tylko nie wchodźcie po “rozluźnieniu” do jeziora, bo to może się źle skończy. Oczywiście przyda się koc, jak i grubszy sweterek do okrycia Waszej ukochanej połówki. Wystarczy tego wymądrzania się…lecimy dalej z reportażem o miłości Joli ♥ Patryka.

płonie ognisko w lesie
ognisko w lesie
ognisko w lesie
płonie ognisko w lesie
ognisko w lesie
płonie ognisko w lesie
płonie ognisko w lesie
ognisko w lesie
płonie ognisko w lesie
ognisko w lesie
ognisk w lesie
SESJA W LESIE 25
sesja w lesie

ZDJĘCIA W LESIE, OGNISKO NAD JEZIOREM

To już koniec opowieści owe sesji w lesie. Mam nadzieję, że tego rodzaju reportaż fotograficzny spodobał się Wam, jeśli tak zostawcie swój komentarz, napiszcie kilka słów o tym co myślicie o ognisku w lesie, czy zgadzacie się ze mną, a może macie inne doświadczenia na temat podobnej przygody w lesie. Pozostawię Was jeszcze z jedną klatką, ale z ich dnia zaślubin na naszym instagramie.