SESJA ŚLUBNA W SZWECJI

Myślę, że moja skromna podróżnicza iskierka znów rozpala się na dobre.  Wszystko dzięki wizycie u Asi i Patryka, w ich aktualnym miejscu zamieszkania, czyli klimatycznej Szwecji. Przygotujcie się na małą dawkę “streetu” w Malmo, pobudki zakochanych w łóżku, spaceru po lesie. A wszystko zakończyliśmy zachodem słońca nad morzem. Mieliśmy okazję zobaczyć południową części Szwecji, a dokładniej okolice nadmorskiego klifu po drugiej stronie Bałtyku i tajemniczy kamienny krąg w Ales Stenar, którego historia sięga kilkanaście wieków wstecz!

SESJA ZAGRANICZNA

Zdecydowanie lepiej wychodzi nam opisywanie obrazem niżeli słowem, więc nie rozpisujmy się zbytnio i tym razem. P.S. Nie zapomnijcie włączyć muzyki na starcie.

 

 

SESJA ŚLUBNA W SZWECJI

Jeśli spodobał się Wam reportaż sesji ślubnej w Szwecji, to zastawcie proszę komentarz, opiszcie co według Was jest najlepszym atutem tej sesji, ponieważ dla mnie, jako fotografa ślubnego z Gdańska, jest to bardzo istotne. Również możecie nas znaleźć na instagramie jak i fb, także zapraszam do followania nas.

Fotograf ślubny Gdynia i Gdańsk – wyjątkowa fotografia ślubna Trójmiasto

Jeśli chcecie się upewnić, że jesteśmy właściwym wyborem, spotkajmy się. Przybliżymy tajniki naszej pracy, porozmawiamy o Waszych wymarzonych aranżacjach i podsuniemy inspiracje. To będzie miło spędzony czas.

Napisz do nas

In Re Fotografia Piotr Dering, ul. Armii Krajowej 17a/26, 83-330 Żukowo, NIP: 5891810104

Email

inrestudio@gmail.com

Telefon

518 846 498
513 181 157

Privacy Preference Center