NAJLEPSZE MIEJSCA NA SESJĘ ŚLUBNĄ NAD MORZEM BAŁTYCKIM

Sesja ślubna nad morzem? Romantyczna sesja na plaży? W tym poradniku, podpowiem Wam gdzie na taką sesję można się wybrać. Zanim to zrobię, musicie sobie odpowiedzieć na pytanie – jakiego efektu od sesji/zdjęć oczekujesz? Czy ma to być o wschodzie, zachodzie, a może w pełnych słońcu, mimo wszystko, to jest właśnie wyznacznikiem udanej sesji.

Pierwszy z nich będzie to czas kiedy wszystko budzi się do życia, a promienie słoneczne wyłaniają się zza linią wody. Uwielbiam fotografować o wschodzie, jest to magiczna chwila. Świat nabiera rozpędu. Ale aby taka była to trzeba odpowiednio przygotować się do sesji ślubnej nad morzem, ponieważ jest bardzo zimno, ale efekt który można uzyskać jest niepowtarzalny, wręcz mistyczny.

Decydując się na fotografa ślubnego z Trójmiasta, wybierasz asa całej talii kart, ponieważ to on właśnie zna, a wręcz powinien wiedzieć gdzie udać się na sesję ślubną nad morzem o wschodzie słońca. Dlaczego jest to tak ważne? Wyobraźcie sobie, że przyjechaliście z południowej Polski, wstajecie wcześnie rano, aby zdążyć na wschód. Przyjeżdżacie na miejsce, a tu Waszym zdziwieniom, słońce jest od strony lądu. Aby ułatwić rozeznanie gdzie warto wybrać się na sesję, stworzyłem ku temu spis treści.

SESJA ŚLUBNA NAD MORZEM – GDZIE WARTO TO ZROBIĆ

  1. GDYNIA – ORŁOWO – SESJA ŚLUBNA NAD MORZEM O WSCHODZIE SŁOŃCA
  2. GDAŃSK – STOGI – SESJA ŚLUBNA NAD MORZEM O ZACHODZIE SŁOŃCA
  3. GDAŃSK GÓRKI ZACHODNIE – SESJA ZDJĘCIOWA NAD MORZEM
  4. GDAŃSK – WYSPA SOBIESZEWSKA – SESJA ŚLUBNA NA PLAŻY
  5. DĘBKI – REZERWAT PRZYRODY ZIELONE – SESJA ŚLUBNA
  6. SESJA ŚLUBNA NAD MORZEM W ŁEBIE – ROMANTYCZNIE I Z PAZUREM

1.GDYNIA – ORŁOWO – SESJA ŚLUBNA NAD MORZEM O WSCHODZIE SŁOŃCA

Bądźmy szczerzy, nikt nie lubi dźwięku budzika. Znacie kogoś takiego? Ja też nie. Jednak najlepsze miejsca na sesję ślubną nad morzem wymagają niekiedy warunków specjalnych. Spróbuję dokonać czegoś bardzo trudnego! Sprawię, że kiedy usłyszycie charakterystyczny sygnał i gdy pomyślicie: „pora na pobudkę”, to otworzycie oczy, uśmiechniecie się od ucha do ucha i… wstaniecie z ochotą! Odrzucicie ciepłe kołdry, bo będzie na Was czekać wyjątkowa… sesja o wschodzie słońca. Uwielbiam ten ulotny moment, kiedy dzień ma się dopiero zacząć. Jeżeli chodzi o miejsce na sesję ślubną nad morzem, gdzie złote poranne słońce prezentuje się obłędnie, to z całego serca polecam Wam Gdynię Orłowo.


Sesja ślubna na plaży to temat, który zawsze będzie na fali. Zatem dlaczego akurat Orłowo, zapytacie? Wszak morze głębokie i szerokie, specjalistów z aparatami co nie miara, a lokalizacji jeszcze więcej. Tylko wiecie co? To właśnie zaangażowany fotograf, który zna najlepsze miejsca na sesję ślubną nad morzem „robi robotę”! Ja po prostu wiem, że plaża w Orłowie jest rewelacyjnym
„spotem”. Wyobraźcie to sobie: stoicie wtuleni na tle urokliwie wschodzącego słońca. Tuż obok wznosi się majestatyczny klif, w tle mieniące się morze. Długie, drewniane molo zaprasza do przechadzki. Bierzecie głęboki, pełen jodu wdech i wydech, czując się wspaniale. A ja zachowam ten stan na zawsze w postaci świetnych ujęć. Powiem tak: sesje zdjęciowe nad morzem mogą być po prostu dobre. Ale sesja ślubna nad morzem, którą chcę Wam zaproponować, może być więcej niż dobra. Może być pamiątką przez wielkie P.

2.GDAŃSK – STOGI – SESJA ŚLUBNA NAD MORZEM O ZACHODZIE SŁOŃCA

Chcecie, aby fotograf udokumentował Wasze uczucia w jedynej w swoim rodzaju scenerii? Gdańsk Stogi to jedno z najlepszych miejsc na sesję ślubną nad morzem. Szeroka plaża pozwoli na nieskrępowane szaleństwo, wysokie sosny ukryją Was przed lipcowymi temperaturami, a majaczący na horyzoncie port będzie ciekawym, industrialnym urozmaiceniem tła. Sesja ślubna o zachodzie słońca na gdańskich Stogach to mnóstwo możliwości, które odkrywać będziecie z każdą jej minutą.

Wykorzystajcie ogromną przestrzeń, jakiej nie znajdziecie w mieście. Tańczcie boso na piasku, dajcie ponieść się emocjom, pozwólcie, aby wiatr rozwichrzył Wasze włosy. W trakcie tych szaleństw złote promienie zachodzącego słońca będą malować pejzaże na kliszy aparatu. A gdy zapragniecie industrialnych kadrów, wystarczy, że odwrócicie się w drugą stronę – krajobraz z romantycznego zamieni się na bardziej nowoczesny. Plaża Stogi w Gdańsku to nietypowe połączenie delikatnej natury z zimną stalą terminalu kontenerowego, którego migoczące lampy oświetlą Wasze zdjęcia, gdy słońce zapadnie w błogi sen. 

SESJA ŚLUBNA GDAŃSK

Planujecie sesję ślubną na plaży w Gdańsku? Poszukajcie fotografa, któremu w żyłach płynie słona krew wybrzeża ? Miejscowy fotograf będzie wiedział, kiedy udać się na plażę, aby nie napotkać tam mnóstwa turystów oraz jak zorganizować sesję o zachodzie słońca, aby złota godzina pięknie pomalowała Wasze sylwetki. Efekt? Nie tylko wprawiające w zachwyt zdjęcia, ale i Wasz spokój ducha, że człowiek z aparatem wie, co robi ?

3.GDAŃSK GÓRKI ZACHODNIE – SESJA ZDJĘCIOWA NAD MORZEM

Idąc ze Stogów na wschód, traficie na Górki Zachodnie. To kolejne świetne miejsce na sesję ślubną nad morzem pomalowaną miękkimi promieniami zachodzącego słońca. Górki Zachodnie to lokalizacja, w której spotykają się wody Zatoki Gdańskiej, Wisły Śmiałej oraz Martwej Wisły, a na horyzoncie stoją na straży przemysłowe zabudowania Wyspy Portowej. To tutaj bryza morska osoli Wasze pocałunki, rozgrzany piasek odciśnie ślady Waszych stóp, a ciepły wiatr wplącze się w Wasze włosy.

Sesja ślubna o zachodzie słońca w Górkach Zachodnich w Gdańsku to miejsce dla szalonych romantyków. Takich, którzy lubią zmysłowo spojrzeć sobie w oczy, aby po chwili spontanicznie rozładować nadmiar zgromadzonych endorfin ? Górki Zachodnie są miejscem bardziej odludnym od Stogów, dlatego nic nie stanie Wam na przeszkodzie, aby w przerwie od pocałunków trochę zaszaleć. Obecność fotografa oraz aparatu hamuje Waszą autentyczność? Pamiętajcie, że gdy wybierzecie odpowiedniego człowieka na odpowiednim miejscu, skrępowanie nie będzie wchodziło w grę. W towarzystwie profesjonalisty szybko poczujecie się rozluźnieni i będziecie po prostu sobą. 

Sensualna sesja ślubna na plaży, zdjęcia w stylu greenery, a może czarno-białe ujęcia? Decydując się na sesję na gdańskich Górkach Zachodnich, nie musicie wybierać. Znajdziecie tu i złoty zachód słońca i dającą wytchnienie nadmorską zieleń i scenerię idealną do filmowych klatek. 

4.GDAŃSK – WYSPA SOBIESZEWSKA – SESJA ŚLUBNA NA PLAŻY 

Jednym z wyjątkowych miejsc na sesję ślubną nad morzem jest Wyspa Sobieszewska w Gdańsku. Z lądu dostać się można do niej zaledwie dwiema drogami i promem, co czyni ją lokalizacją mniej dostępną dla turystów niż Stogi czy Górki Zachodnie. Dlatego, jeśli zależy Wam, aby sesja ślubna o zachodzie słońca była intymnym czasem tylko dla Was, Wyspa Sobieszewska to doskonały wybór. Tym bardziej że plaże są tutaj szerokie, czyste i gotowe na Waszą spontaniczność ? 

Taniec na plaży zaliczony, stopy w morzu pomoczone, rozglądacie się za innymi kadrami? Zaufajcie doświadczonemu fotografowi, który pomoże Wam odkryć uroki Wyspy Sobieszewskiej i wykorzysta je do sesji ślubnej. Może będzie to spacer po pobliskim pasie zieleni w poszukiwaniu naturalnych ujęć malowanych światłem złotej godziny i cieniem sosen? Lub romantyczne zdjęcia wśród bujanych wiatrem traw? Boho sceneria to zawsze wdzięczne tło do uwiecznienia uczuć nowożeńców. 

Kolejna zaleta sesji ślubnej na Wyspie Sobieszewskiej? Po skończonym plenerze i oddelegowaniu fotografa możecie udać się na zasłużony urlop już bez błysku fleszy ? Obowiązkowym punktem jest rezerwat Ptasi Raj. Przy odrobinie szczęścia nad Waszymi głowami przeleci mnóstwo ptaków zamieszkujących okoliczne zbiorniki wodne, łąki i bagna. A może to ciekawy pomysł na motyw sesji ślubnej o zachodzie słońca? ?…a możne znajdzie się ktoś z Was chętny?

5.DĘBKI – REZERWAT PRZYRODY ZIELONE – SESJA FOTOGRAFICZNA NAD MORZEM I NIETYLKO

Co prawda bardzo często słyszę pytanie: „Jakie są najlepsze miejsca na sesję ślubną nad morzem?”. Wydawać by się mogło, że może mi się to znudzić. Że parsknę pod nosem: „Ile można?!”. Ale nic bardziej mylnego! Jako miłośnik nadbałtyckich klimatów, wiem, że sesja ślubna na plaży to absolutna wygrana. Dlatego lubię o tym nie tylko mówić, ale przede wszystkim sesję ślubną nad morzem
wykonywać!

Tak się składa, że znam idealną lokalizację: kojarzycie Dębki i Rezerwat Przyrody Zielone? To tak urokliwe miejsce na sesję ślubną nad morzem, że budzi wręcz dziecięcy zachwyt. Już sam Bałtyk kusi swoim czarem, maluje się morskimi barwami i stanowi piękne tło. Jednak w połączeniu z roślinnością Rezerwatu Przyrody Zielone zapiera dech w piersiach. Sesje zdjęciowe nad morzem to nie tylko woda i fale. Tutaj natura zaszalała! Na terenie rezerwatu w każdym najdrobniejszym listku pulsuje życie, które wdzięcznie prezentuje się na ujęciach. Znajdują się tu wyjątkowe gatunki, takie jak tajęża jednostronna czy turzyca drobna. Łąki oraz imponujący las brzozowo-dębowy koją oczy i duszę. Sesja ślubna nad morzem w otoczeniu tych darów natury to fantastyczne doświadczenie.

Wyjątkowo rekomenduję sesję ślubną o zachodzie słońca: złoty krajobraz zachwyca! Nieopodal małej miejscowości Dębki, przy Ujściu Piaśnicy kryją się wręcz baśniowe zakamarki. Nie potrzebujecie zaczarowanego zwierciadła, żeby przenieść się do krainy fantazji. Wystarczy dobry fotograf, aparat, jedno z najcudowniejszych miejsc na sesję ślubną nad morzem… i otwarte serca i głowy.

6.SESJA ŚLUBNA NAD MORZEM W ŁEBIE – ROMANTYCZNIE I Z PAZUREM

A może szukacie miejsca na sesję ślubną o zachodzie słońca, które będzie jednocześnie romantyczne i bardzo charyzmatyczne? Ruchome wydmy w Łebie to lokalizacja dla Was. Z jednej strony postrzępiony białymi obłokami horyzont zlewający się z rozgrzanym słońcem piaskiem. W takiej scenerii zanurkujecie w swoich zakochanych spojrzeniach i stworzycie poetyckie kadry malowane złotą godziną. Z drugiej strony mroczne drzewa wychylające się spośród wydm tworzące artystyczny klimat. Sesja ślubna w Łebie to duży potencjał, którego nie przeoczy doświadczony fotograf. 

Wyjątkowego charakteru sesji ślubnej w Łebie doda także specyfika tej lokalizacji. Wiedzieliście, że wydmy, będące wizytówką Słowińskiego Parku Narodowego, przemieszczają się? Smagane wiatrem wędrują, prężą na słońcu swoje kształty i co jakiś czas wyłaniają spod siebie cuda natury. Tak było z drzewami, które posłużyły za tło zdjęć ślubnych Kasi i Kamila – jeszcze kilka lat temu chowały się pod tonami piasku, a teraz majaczyły na horyzoncie naszych ujęć. 

FOTOGRAF NA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ NAD MORZEM

Marzy Ci się sesja ślubna nad morzem? Jesteśmy gotowi stworzyć dla Ciebie niepowtarzalne zdjęcia ślubne na plaży. Mieszkamy w woj. Pomorskim i mamy spore doświadczenie w tworzeniu nietuzinkowych zdjęć. Zapraszamy na plener ślubny nad morzem – skontaktuj się w sprawie umówienia terminu i ustaleniu ceny!

INNA SESJA ŚLUBNA

Przeprowadziłem Was po zaledwie kilku ciekawych miejscach na sesję ślubną nad morzem. Natomiast, gdybyście szukali innej scenerii, to zapraszam na blog, znajdziecie tam ciekawe miejsca, jak i inspiracje dla Waszych ramek od zdjęć. A jeśli tego byłoby za mało, to śledźcie nas na naszym instagramie jak i facebooku. Jeszcze jedna prośba, podziel się w komentarzu proszę swoimi spostrzeżeniami, a może masz swoje ulubione miejsce, które jest również tajemnicze?

Fotograf ślubny Gdynia i Gdańsk – wyjątkowa fotografia ślubna Trójmiasto

Jeśli chcecie się upewnić, że jesteśmy właściwym wyborem, spotkajmy się. Przybliżymy tajniki naszej pracy, porozmawiamy o Waszych wymarzonych aranżacjach i podsuniemy inspiracje. To będzie miło spędzony czas.

Napisz do nas

In Re Fotografia Piotr Dering, ul. Armii Krajowej 17a/26, 83-330 Żukowo, NIP: 5891810104

Email

inrestudio@gmail.com

Telefon

518 846 498
513 181 157

Privacy Preference Center