SESJA ŚLUBNA NA KASZUBACH

Na koniec września z Natalką i Arkiem umówiliśmy się na sesje ślubną. Sporo było telefonów i maili co do tego wymarzonego miejsca, w końcu udało się, wybraliśmy Kaszuby. Naszą lokalizacją było malownicze, ustronne miejsce za Kościerzyną. Głównie poruszaliśmy się po terenie, niesamowicie uroczego, ośrodka agroturystycznego, w którym można czuć się naprawdę swobodnie. Na końcu historii zauważycie kilka klatek z lasu, po którym zostało nie wiele śladu, a to wszystko przez ogromną wichurę, która miała tam miejsce miesiąc wcześniej, wyrządzając poważne szkody w całej okolicy.

FOLKOWA SESJA ŚLUBNA

Jak widać, pogoda dopisała, na miejscu byliśmy o odpowiedniej porze, przez co zdążyliśmy poczuć trochę wrześniowego słońca na naszych twarzach. Miejsce świetne, spokojnie można tu kontemplować, na pewno będę tu wracać, nie tylko na sesje ślubne czy rodzinne. Kto nie widział, reportażu z ich pięknego dnia ślubu i wesela, zapraszam   ELEGANCIE WESELE – CEGIELNIA RZUCEWO.

Fotograf ślubny Gdynia i Gdańsk – wyjątkowa fotografia ślubna Trójmiasto

Jeśli chcecie się upewnić, że jesteśmy właściwym wyborem, spotkajmy się. Przybliżymy tajniki naszej pracy, porozmawiamy o Waszych wymarzonych aranżacjach i podsuniemy inspiracje. To będzie miło spędzony czas.

Napisz do nas

In Re Fotografia Piotr Dering, ul. Armii Krajowej 17a/26, 83-330 Żukowo, NIP: 5891810104

Email

inrestudio@gmail.com

Telefon

518 846 498
513 181 157

Privacy Preference Center