SESJA RODZINNA – OPEN’ER GDYNIA 2017

Sesja rodzinna – Open’er Gdynia…jako fotograf, spełniam się wtedy, kiedy na zdjęcia umawiam się z moją parą więcej niżeli jeden raz. Jeszcze większą radością jest dla mnie sytuacja, kiedy zostaje ich fotografem już na całe życie. Taką właśnie parą jest Marta i Nick, którym “towarzyszę”  już kilka lat z aparatem u boku. Po ślubie, który dla nich fotografowałem, umawiamy się co rok, dwa, zależnie od tego co dzieję się w ich życiu oczywiście. Tym razem, odwiedziliśmy Kosakowo koło Gdyni, podczas festiwalu muzycznego – Open’er Festival  w lipcu ubiegłego roku. Powodem nie tylko był sam festiwal Open’er, ale obecność małego Jack’a jako nowego członka rodziny moich brytyjskich, rodzinnych ulubieńców.

SESJA RODZINNA – GDYNIA

Jeśli tylko przeszła przez Twoją głowę myśl, czy Twoja sesja rodzinna nie powinna odbyć się właśnie podczas  Open’er Festival to śmiało, z wielką ale to wielką chęcią ją wykonamy.

P.S. W tym roku widzieliśmy się znów, więc już nie długo kolejna historia na blogu.

OPEN’ER

OPEN’ER GDYNIA

Zawsze możesz nas śledzić na naszym instagramie, albo fb. Jeśli spodobał się Tobie reportaż z sesji rodzinne na Open’erze w Gdyni, to pozostaw po sobie komentarz, albo pytanie. Mimo wszystko zapraszam do dalszej lektury fotografii rodzinnej.