ŚLUB I WESELE – OYCOWA ZAGRODA

Gościniec Oycowa Zagroda w Gowinie, to tam odbył się ślub w plenerze z relacji Magdy i Piotra opublikowaliśmy na wcześniejszej “starej” stronie, ale tym razem pokazujemy ją w nowej odsłonie i z krótką sesją ślubną. To może kilka słów jak to się stało, że to właśnie ja miałem przyjemność uczestniczyć w Ich, tak ważnym dniu. Magdę poznałem pewnego razu na ślubie, kiedy to ramie w ramie łapaliśmy najlepsze ujęcia dla “naszej” młodej pary. Współpraca jak mało kiedy z “kamerzystą” przebiegała tak baaaardzo sprawnie, nie przeszkadzaliśmy sobie, wręcz pomagaliśmy podczas wspólnych ujęć. Od razu poczułem, że Magda jest odpowiednią osobą na tym weselu, która swym kobiecym spojrzeniem umiejętnie uchwyci miłość młodej pary. Efekty pracy Magdy i jej ojca możecie podejrzeć na stronie Photoyoung. Dzięki tak luźnej współpracy, podzieliła się ze mną nowiną, że niebawem bierze ślub w plenerze z Piotrem w urokliwym miejscu jakim jest Oycowa Zagroda. Właśnie jest na etapie szukania fotografa…tak właśnie rozpoczęła się nasza przygoda.

WESELE W OYCOWEJ ZAGRODZIE

Magdalena i Piotr wybrali nietuzinkowy scenariusz. Ceremonię ślubu urządzili w plenerze w  Gościńcu “Oycowa Zagroda”  w miejscowości Wielkie Gowino, to tam odbyło się jedno z najciekawszych wesel zeszłego roku – w 2016r. Malowniczy teren, przy sierpniowym słońcu sprawiał klimat sielanki, życia bez pośpiechu. Na „dachu” przygrywał utalentowany skrzypek Greg i DJ KABI – Krzysztof. Do tego wszystkiego drinki serwowane przez Revolution Bar. Przy tak sprzyjających warunkach wiedziałem, że zabawa będzie przednia, wręcz rewelacyjna… 

ŚLUB W PLENERZE – OYCOWA ZAGRODA

Ślub w plenerze to chyba marzenie każdej pary młodej. Ponieważ można go zrobić w dowolnym miejscu gdzie zakochani sobie zamarzą, ale nie zawsze idzie to w parze z logistyką. Gdyż po zaślubinach zazwyczaj przychodzi czas na zabawę, czyli tzw wesele. W tym przypadku, gdzie wesele odbyło się w Oycowej Zagrodzie, zaraz obok sali znajduje się piękna łąka, przy rzece, dodając do wystroju kilka słoneczników, pni drewna, czy też lampki które wieczorem nadadzą klimat. Powstał wyjątkowy i nietuzinkowy charakter wystroju.

SESJA NARZECZESKA

Zanim przejdziemy do zaślubin Magdy i Piotra które odbyły się w Gościńcu Oycowa Zagroda, to muszę pokazać Wam kilka ujęć z sesji narzeczeńskiej, ponieważ jest to czas, kiedy ja jako fotograf z Gdańska mogę zaprzyjaźnić się z przyszłymi nowożeńcami. Dlaczego? Już odpowiadam, na takiej sesji, gdzie trwa ona ok 2-3h, mam okazję bliżej ich poznać, zalety i wady, bo przecież każdy je z nas ma. Kluczowym elementem dobrych zdjęć, a nawet reportażu jest umiejętność wyciągnięcia jak najwięcej z charakteru, czy też uczucia które połączyło tych dwoje zakochanych. Zdjęcia z takiej sesji możecie wykorzystać w wystroju na weselu w Oycowej Zagrodzie, czy też na sali stworzyć tzw kącik wspomnień.

OYCOWA ZAGRODA 1
OYCOWA ZAGRODA 2
OYCOWA ZAGRODA 3
OYCOWA ZAGRODA 4
OYCOWA ZAGRODA 5
sesja zaręczynowa w lesie

DZIEŃ ZAŚLUBI – OYCOWA ZAGRODA

Właśnie nadeszła pora na wymarzony dzień Magdy i Piotra, uwielbiam taki wystrój tym bardziej jak pogoda dopisuje przy tak urokliwej sali w Gowinie. Tylko uważajcie, bo reportaż jest obfity w nietuzinkowe ujęcia, a przede wszystkim w dobry humor.

OYCOWA ZAGRODA 6
Oycowa Zagroda
OYCOWA ZAGRODA 7
Oycowa Zagroda
OYCOWA ZAGRODA 8
OYCOWA ZAGRODA 9
OYCOWA ZAGRODA 10
OYCOWA ZAGRODA 11
OYCOWA ZAGRODA 12
OYCOWA ZAGRODA 13
OYCOWA ZAGRODA 14
OYCOWA ZAGRODA 15
OYCOWA ZAGRODA 16
OYCOWA ZAGRODA 17
OYCOWA ZAGRODA 18
OYCOWA ZAGRODA 19
OYCOWA ZAGRODA 20
OYCOWA ZAGRODA 21
OYCOWA ZAGRODA 22
OYCOWA ZAGRODA 23
OYCOWA ZAGRODA 24
Oycowa Zagroda
OYCOWA ZAGRODA 25
OYCOWA ZAGRODA 26
OYCOWA ZAGRODA 27
OYCOWA ZAGRODA 28
OYCOWA ZAGRODA 29
Oycowa Zagroda
OYCOWA ZAGRODA 30

ŚŁUB W GOŚCIŃCU OYCOWA ZAGRODA

W końcu przyszedł czas na wyczekiwaną chwilę, zaślubiny, ojjj jak uwielbiam takie wydarzenia, tym bardziej jak widzę aranżację w postaci aniołków, czy też naszego utalentowanego skrzypka na dach. Nie często się zdarza, że ojciec pani młodej prowadzi ją do ołtarza, dla mnie jest to jeden z ważniejszych, jakże uczuciowych momentów całego dnia zaślubin w Oycowej Zagrodzie. Mimo wszystko zapraszam do dalszego reportażu ślubnego.

OYCOWA ZAGRODA 31
OYCOWA ZAGRODA 32
Oycowa Zagroda
ślub w plenerze
ślub w plenerze
ślub w plenerze
ślub w plenerze
Oycowa Zagroda
ślub w plenerze
Oycowa Zagroda
ślub w plenerze
OYCOWA ZAGRODA 33
Oycowa Zagroda
OYCOWA ZAGRODA 34

WESLE W OYCOWEJ ZAGRODZIE

Po tak uczuciowych zaślubinach, przyszła pora na zabawę, ale zanim ja zaczniemy, staram się wykonać zdjęcia grupowe, ponieważ to one w większej mierze będą oprawione w ramki i zawisną na ścianach. Oczywiście nie ujmując całej otoczce weselnej, bo przecież bez zabaw i tańców – nie ma wesela.

Oycowa Zagroda
OYCOWA ZAGRODA 35
OYCOWA ZAGRODA 36
OYCOWA ZAGRODA 37
OYCOWA ZAGRODA 38
OYCOWA ZAGRODA 39
Oycowa Zagroda
Oycowa Zagroda
Oycowa Zagroda
OYCOWA ZAGRODA 40
OYCOWA ZAGRODA 41
Oycowa Zagroda
Oycowa Zagroda
OYCOWA ZAGRODA 42
OYCOWA ZAGRODA 43
OYCOWA ZAGRODA 44
OYCOWA ZAGRODA 45
Oycowa Zagroda
OYCOWA ZAGRODA 46
OYCOWA ZAGRODA 47
OYCOWA ZAGRODA 48
OYCOWA ZAGRODA 49
OYCOWA ZAGRODA 50
OYCOWA ZAGRODA 51
OYCOWA ZAGRODA 52
OYCOWA ZAGRODA 53
OYCOWA ZAGRODA 54
OYCOWA ZAGRODA 55
OYCOWA ZAGRODA 56
OYCOWA ZAGRODA 57
OYCOWA ZAGRODA 58
Oycowa Zagroda
Oycowa Zagroda
Oycowa Zagroda
OYCOWA ZAGRODA 59
OYCOWA ZAGRODA 60
OYCOWA ZAGRODA 61
OYCOWA ZAGRODA 62

SESJA ŚLUBNA

Wesele, a przede wszystkim ślub w Oycowej Zagrodzie dobiegł końca. Jak zauważyliście nie była to typowa zabawa weselna, ale jedna z lepszych na której byłem, dlaczego, nie wiem, może temu że tak fajną relację zbudowałem z naszą parą młodą. Czy też zasługa sesji narzeczeńskiej, w każdym bądź razie, osobiście uważam, że każda para powinna mieć ową sesje ślubna, w miejscu które jest dla nich istotne, sentymentalne.

OYCOWA ZAGRODA 63
OYCOWA ZAGRODA 64
OYCOWA ZAGRODA 65
OYCOWA ZAGRODA 66
OYCOWA ZAGRODA 67
OYCOWA ZAGRODA 68
OYCOWA ZAGRODA 69
OYCOWA ZAGRODA 70
OYCOWA ZAGRODA 71
OYCOWA ZAGRODA 72

Magdo i Piotrze dziękuje Wam za wybranie nas “in re fotografia” by móc sfotografować tak wspaniałe wydarzenie jakim był Wasz najważniejszy dzień w życiu ! Jeśli chcecie być z nami na bieżąco, zapraszam na naszego instagram.