GOŚCINIEC CHOJNICE

Gościniec Chojnice, jak sama nazwa wskazuje, jest to bardzo serdeczna sala bankietowa ulokowana w Chojnicach. Reportaż ślubny, który chce Wam pokazać jest z roku 2016, a dokładniej z października. Dla mnie, nie ma ładniejszej pory roku jak jesień, bo te kolorki, które są na liściach, nadają uroku, a czasem nawet magii chwili. Zaślubiny Pauliny i Jana są na tyle wyjątkowe, ponieważ było to tzw “wesele wyjazdowe”. Co prawda “parę” km od domu (ponad 100km), czyli tereny Borów Tucholskich – od dawna chciałem odhaczyć to miejsce z mojej listy. Mimo tego, że są to południowe “kaszuby”, to i tak czułem się, jakbym był u siebie.

WESELE CHOJNICE

Ślub odbył się w Brusach, natomiast wesele w sali Gościniec Chojnice. A to, że tam się znalazłem, to zasługa Pauli i Jana, ponieważ z całego “wora” fotografów ślubnych z Trójmiasta, to wybór padł właśnie na mnie. Relacja z przyszłą młodą parą od samego początku przebiegała bardzo pozytywnie i odważnie, co przełożyło się na efekt w postaci poniższego reportażu ślubnego z całego dnia zaślubin. Nie ma nic lepszego jak odnalezienie wspólnej “fali”, bo wówczas, kiedy zaufają Tobie – możesz Zrobić nimi co tylko zechcesz. Tak też było, w ich dniu zaślubin. Miałem do wykorzystania ogródek, a dokładniej małą część jego, gdzie kardy ujęć zaczęły się same układa, a dodając szaloną Paulę i przystojnego Jana – nie ma nic lepszego dla fotografa ślubnego.

SALA BANKIETOWA – GOŚCINIEC CHOJNICE

Kolejnym ciekawym aspektem miłosnej historii, to miejsce w którym odbyła się sesja ślubna. Paula zabrała mnie nad malownicze jezioro Młosino, które znajduje się w lesie niedaleko miejscowości Wiele. Jest to miejsce wyjątkowe dla jej rodziny, gdyż przez lata mieszkała tam babcia Pauli ze swoją rodziną i dziećmi. Dom ich położony był w samym sercu lasu i oddalony o kilka kilometrów od najbliższej miejscowości. Podczas sesji, Paula poprowadziła mnie na spacer starymi ścieżkami, w tej niezwykłej i sentymentalnej scenerii…a zresztą, nie będę już przynudzać, zapraszam do oglądania.

Paula i Jan, dziękuje Wam za wybranie nas “in re fotografia” by móc sfotografować tak wspaniałe wydarzenie jakim był Wasz najważniejszy dzień w życiu ! Jeśli chcecie być z nami na bieżąco, zapraszam na naszego instagram.