Fotografia rodzinna Gdańsk. Przed Wami krótka relacja z wizyty u pary, którą fotografowałem w przeszłości. Miałem okazję wykonać dla nich reportaż ślubny, a teraz umawiamy się na sesję rodzinną. Taka kolej rzeczy, w mojej ocenie wychodzi poza skalę szczęścia. Kapitalnie jest znów być zapraszanym do Waszych domów. Monika i Arek to model “klienta” wymarzonego. To jest właśnie nasza misja. Zostajemy razem na lata i utrzymujemy naszą fotograficzną znajomość. Bo znajomości trzeba przecież pielęgnować.

FOTOGRAFIA RODZINNA W GDAŃSKU I NIE TYLKO

Ci którzy nas śledzą i znają nasze prace, wiedzą dobrze, że nie fotografujemy dzieci w koszyczkach, na tłach w tulipany itd. Może jest to słodkie, ale to nie my, póki co, oby jak najdłużej ;). Robimy szeroko rozumiany lifestyle. Pojawiamy się w Waszych mieszkaniach, domach i przez krótką chwilę uczestniczymy w Waszym codziennym życiu. To tak najprościej powiedziane. Pracujemy na luzie, bez pośpiechu, na spontanie. Wiadomo jak to z dziećmi, czasami ten lifestyle aż nas przeraża, w pozytywnym słowa znaczeniu oczywiście, ale o to właśnie chodzi. Nie zawsze musimy się uśmiechać przecież i mieć super humor. Tym razem wszyscy się śmiali cały czas, bez przerwy. Trzeba było tylko być obok i wciskać spust migawki.

SESJA RODZINNA W DOMU ?

Sesja rodzinna w domu ? No pewnie, że tak ! Nie ma lepszego pomysł na spędzenie wspólnego czasu razem. Fotografia rodzinna to piękna dziedzina, fascynujemy się nią od zawsze i zamierzamy pokazywać tych wesołych obrazków więcej niż zwykle. Sesja poza domem również ma swoje uroki, możecie zerknąć na taką TUTAJ, którą wykonałem na Open’er Festival. Od wyboru do koloru. Wy decydujecie oczywiście, mi wystarczy Wasze łóżko czy nawet pusta ściana. To ludzie budują historię. Koniec i kropka.

SESJA NOWORODKOWA GDAŃSK

Każdy z domowników jest dla nas ważny. Ten mały i duży. Ten, który robi dużo zamieszania wokół swojej osoby, jak i ten mniejszy, który leży i patrzy sobie w niebo. Sam nie jednokrotnie byłem fotografowany z moją małą rodziną i wracam do tych zdjęć z uśmiechem na twarzy. Czas ucieka jak szalony, nie zapominajmy utrwalać naszych bliskich każdego dnia. Najlepiej jak to robi ktoś inny niżeli Wy sami. Przerabiałem to, uwierzcie proszę, ustawianie aparatu na statywie nigdy nie zastąpi fotografa.

FOTOGRAFIA RODZINNA PRZYWRACA WSPOMNIENIA

Sesje rodzinne nie potrafią się nudzić. Za każdym razem czeka mnie coś innego. To jest jak ze ślubami. Przyjaciele i znajomi dziwią mi się, że przez 15 lat fotografowania jeszcze nie mam dosyć. Odpowiadam pewnym tonem – absolutnie NIE. Mam nadzieję, że zdrowie pozwoli mi na kolejne 15 lat, albo i dłużej. Mam najlepszy zawód na świecie ever.

Po więcej wpadajcie na nasz Instagram. Tam zawsze dzieje się coś nowego.

Fotograf ślubny Gdynia i Gdańsk – wyjątkowa fotografia ślubna Trójmiasto

Jeśli chcecie się upewnić, że jesteśmy właściwym wyborem, spotkajmy się. Przybliżymy tajniki naszej pracy, porozmawiamy o Waszych wymarzonych aranżacjach i podsuniemy inspiracje. To będzie miło spędzony czas.

Napisz do nas

In Re Fotografia Piotr Dering, ul. Armii Krajowej 17a/26, 83-330 Żukowo, NIP: 5891810104

Email

inrestudio@gmail.com

Telefon

518 846 498
513 181 157

Privacy Preference Center