FOTOGRAFIA RODZINNA

 

Przed nami, kolejna wizyty rodziny “W”, tym razem w miejscu, gdzie bociany pojawiają się w największych skupiskach w Polsce, czyli nigdzie indziej jak właśnie na mazurach a dokładniej we wsi
Włodowo koło Morąga. Miejsce specyficzne i bardzo bliskie Marcie, bo to dom jej babci, w którym wychowywała się ona sama i wcześniejsze pokolenia. Budynek zostanie najprawdopodobniej wyburzony w najbliższym czasie ( jeśli nie macie pomysłu na lokalizację zdjęć, to w takim razie tu możecie łapać inspirację ). Grzechem byłoby nie skorzystać z tak cennego pomysłu!

 

 SESJA  RODZINNA NA MAZURACH

 

Ciepła, rodzinna atmosfera, światło i  przede wszystkim uśmiechy na twarzach tamtego dnia, bardzo pomogły. Ja sam, wchodząc na podwórko i zaglądając w okna pomieszczeń, poczułem się na chwilę jak u moich dziadków, może i Wy tak się poczujecie ?

 P.S. Układając tą historię, już zastanawiam się, kiedy i gdzie spotkamy się kolejnym razem  ?!?

 

 SESJA Z DZIEĆMI

 

Kto nie widział poprzedniego reportażu z moimi ulubieńcami – to TUTAJ może nadrobić zaległości.

 

 

 

Fotograf ślubny Gdynia i Gdańsk – wyjątkowa fotografia ślubna Trójmiasto

Jeśli chcecie się upewnić, że jesteśmy właściwym wyborem, spotkajmy się. Przybliżymy tajniki naszej pracy, porozmawiamy o Waszych wymarzonych aranżacjach i podsuniemy inspiracje. To będzie miło spędzony czas.

Napisz do nas

In Re Fotografia Piotr Dering, ul. Armii Krajowej 17a/26, 83-330 Żukowo, NIP: 5891810104

Email

inrestudio@gmail.com

Telefon

518 846 498
513 181 157

Privacy Preference Center