ELEGANCKIE WESELE – CEGIELNIA RZUCEWO

I po raz kolejny, moje ulubione miejsce na mapie polski. Nad samym brzegiem morza, urokliwa Cegielnia Rzucewo, tym razem w pięknym odcieniu lawendy. Kto nas śledzi ten wie, że całkiem nie dawno zamieściliśmy wpis właśnie z tego miejsca, który można podejrzeć tutaj,  Eleganckie Wesele . Ale do rzeczy, Natalia i Arek, bo to o nich będzie ta skromna historia. Piękni, młodzi i przede wszystkim bardzo kochający się ludzie – to były moje myśli po naszym pierwszym spotkaniu. No i ta Cegielnia, bez dłuższej chwili namysłu, powiedziałem TAK, zróbmy to razem ! Chciałem podkreślić, że tego dnia, nie tylko ich miłość zapadła mi w pamięć ale przede wszystkim prawdziwa miłość ojca do córki i syna.

BAZYLIKA ŚW. BRYGIDY W GDAŃSKU

Ceremonia miała miejsce w Gdańsku, nieopodal Starego Miasta w Bazylice Św. Brygidy. Kościół słynie ze swej historii, która sięga XIV wieku oraz przede wszystkim, bursztynowego ołtarza ( największego na świecie ), który zrobił na mnie ogromne wrażenie. Wiodącym motywem tego dnia, jest wcześniej wspomniana lawenda – jej kolor jest wszechobecny. W tym właśnie kolorze uszyte były suknie sześciu druhen pani młodej, które wprowadzały Natalię wraz z ojcem przed ołtarz. Był śmiech, łzy, śpiew brata i mocne uściski dłoni.

RUSTYKALNE WNĘTRZA

Przez resztę dnia, zobaczycie rozbawione twarze i to nie tylko Pary Młodej, ale ich sporej liczby przyjaciół czy bliskich. Czasami żałuję, że kończę pracę po tych dwunastu godzinach reportażu, bo myślę, że mógłbym wypatrzeć jeszcze sporo ciekawych kadrów, bo impreza trwała podobno do białego rana. Wracając do domu jechałem z bananem na twarzy, myśląc już o ich plenerze ślubnym, jak będzie wyglądał, w co się ubierzemy itd. Ale z tego będzie kolejna oddzielna historia. Stay tuned jak to mówią !

Fotograf ślubny Gdynia i Gdańsk – wyjątkowa fotografia ślubna Trójmiasto

Jeśli chcecie się upewnić, że jesteśmy właściwym wyborem, spotkajmy się. Przybliżymy tajniki naszej pracy, porozmawiamy o Waszych wymarzonych aranżacjach i podsuniemy inspiracje. To będzie miło spędzony czas.

Napisz do nas

In Re Fotografia Piotr Dering, ul. Armii Krajowej 17a/26, 83-330 Żukowo, NIP: 5891810104

Email

inrestudio@gmail.com

Telefon

518 846 498
513 181 157

Privacy Preference Center